25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Rome Total War

somesz83
#4492 somesz83 [3324]
Sima ügy! Én anno a régi nickemnek válaszoltam 5-6 év késéssel...

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2019.09.04. 14:40
Pras
#4491 Pras [5484]
Egy nap bedobálják a darabjaimat a kályhába, és ha már akkor a lelkemnek vissza kell járnia a befejezetlen ügyeim miatt, nem szeretném, hogy egy Dome-komment legyen az.

Viccet félretéve, nosztalgiáztam egy fél percet ebben a topicban, és felötlött, hogy ma már nem születik annyi komment naponta a fórumon, hogy ennyi idétlenkedés ne férjen bele.
Na meg komolyan, nem tudom, akkoriban hogy siklott el a figyelmem efelett.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2019.09.04. 14:40
jawsika
#4490 jawsika [3837]
Hallod ez a komment...

6 és fél év után válaszolni egy levélre, amit egy olyan accról írtak, amelyik azóta nem jelentkezett be... elhivatottságra vall.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: Pras 2019.09.04. 14:01
Pras
#4489 Pras [5484]
Bocsi a hat éves késésért - az Alexander számomra kissé lécrezgős, bár amit a témából ki lehetett hozni a kor színvonalán, azt nagyjából tartalmazza, de a Barbarian Invasion színvonalát én bőven összemérném akár az alapjátékéval is. Amennyiben mernék ilyen idióta szavakkal dobálózni, azt mondanám, "alulértékelt".

Válasz erre

Előzmény: Firebreather 2013.01.16. 16:03
Firebreather
#4488 Firebreather [2]
Köszi a gyors választ!

Hát ez igazán elkeserítő Észak-Afrika még várt rám...

Egyébként eddig csak az alapjáték volt meg, de páromtól megkaptam az Antológiát karácsonyra, a barbáros kiegészítő milyen, Hozza az alapjáték színvonalát?

Azért is szeretem ezt a játékot, mert a gépem már sok éve nem volt fejlesztve, de még ezen is vígan és gond nélkül fut

Válasz erre

Előzmény: Pras 2013.01.16. 14:12
Pras
#4487 Pras [5484]
Szervusz!
Jelzem, hogy gyakorlatilag három-négy napja szembesülte (ismét) ezzel a problémával (Brutus kampány), de nem tudok megoldásról ezidáig.
Nagy kár, mert számtalan jó ütközet benne volt még a pakliban.
A Barbarian Invasion hadjáratai már folytathatóak győzelmet követően is, bár ez sovány vigasz.

Válasz erre

Előzmény: Firebreather 2013.01.16. 13:16
Firebreather
#4486 Firebreather [2]
Sziasztok, remélem, valaki olvassa majd az írásomat. Egy kis segítséget kérek.

Végigvittem a hosszú hadjáratot, csak szomorúan tapasztaltam, hogy 50 elfoglalt terület után nem lehet tovább folytatni a játékot.. Létezik erre valami kód vagy lehetőség, hogy tovább tudjak haladni, vagy ilyenre nincs mód?

Előre is köszönöm a válaszokat (talán jár erre valaki...)

Válasz erre

lovesz789
#4485 lovesz789 [12]
Sziasztok!

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy hol tudom beállítani azt, hogy az egységek kiképzési ideje 0 kör legyen??
Régen az spqr módnál sikerült de most mód nélkül játszanék vele és idegőrlő egy sereg fellálítása, szóval aki tud lécci segítsen!!

Köszi

Válasz erre

pintyiattila97
#4484 pintyiattila97 [1]
csináltam egy uj szervert a hamachin ha kedvetek van multizni gyertek
neve Rome Total War2
jelszó 1234

Válasz erre

xyzw
#4483 xyzw [755]
Nem, de szerintem hagyd a fenébe a csalásokat, semmi értelme.

Válasz erre

Előzmény: strange 2011.12.07. 06:44
strange
#4482 strange [1]
sziasztok!
a minap megkaptam a Rome Total war Antologia-t.
Próbálgattam a neten fel lelhető csalásokat de egyik sem működik. Valaki tud rá magyarázatot?
Előre is köszi!

Válasz erre

Csiga9
#4481 Csiga9 [1]
hellószto

aszt szeretném meg kérdezni , hogy a cheateket hova kell beírni?

Válasz erre

odie992
#4480 odie992 [680]
Seeyasztok!


Már jópárszor kivittem a Rome: Total War-t, és az lenne a kérdésem, hogy kipróbáltam a cheateket; eddig működött, de mostmár egyet se fogad el (process_cq se, semmi se). A játék eredeti (Gold Edition). Újratettem, ígyse. Valami ötlet?

You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

Válasz erre

viking1997
#4479 viking1997 [2]
Üdv mindenkinek ! Az lenne a problémám a játékkal ,hogy az egyestűz illetve az amikor az íjászok/előcstározók visszafutnak gomb nem működik. Régebben ez a probléma mindig megoldódott viszont most már régóta nem. A válaszokat előre is köszönöm

Válasz erre

viking1997
#4478 viking1997 [2]
Üdv mindenkinek ! Az lenne a problémám a játékkal ,hogy az egyestűz illetve az amikor az íjászok/előcstározók visszafutnak gomb nem működik. Régebben ez a probléma mindig megoldódott viszont most már régóta nem. A válaszokat előre is köszönöm

Válasz erre

wolf8911
#4477 wolf8911 [97]
Hellosztok, olyan problémám van, hogy megvan eredetibe a Gold Edition és nemrég megvettem az Alexandert, csak nem tudom feltelepíteni hozzá. Melyik Rome-hoz lehet feltenni, csakis az alaphoz?
Mert próbáltam egy letöltöttel, azzal sem működött (az Alexander magyar feliratos, remélem ez nem baj)

Válasz erre

wolf8911
#4476 wolf8911 [97]
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy van-e vmi mód arra, hogy kampányt nyomjunk multiplayer módba (mondjuk LAN-on). Létezik ilyen program, mert az öcsémmel szeretnénk multizni, de kampánymódban, körökre osztva, tudjátok, mint egy társasjáték és még a többi frakció is benn lehetne a játékban, de őket ugye a gép irányítaná.

Válasz erre

El Barto
#4475 El Barto [22]
Én szerintem Total War sorozat előtt le a kalappal!Olyan jó ez a jeték én szerintem, hogy az összes kiegészítőjét is megvettem és még ma is szívesen játszok vele!

Válasz erre

dog123456
#4474 dog123456 [36]
Hello biztos hogy Roma Total Warhoz való mód mert tudtommal,csak a Medieval 2 Total warhoz van olyan.

Válasz erre

kulabá96
#4473 kulabá96 [21]
Sziasztok letöltöttem a rome total war ra egy gyűrűk urás modot és telepitettem ott van az ikonja és ha rákatintok egy billanatra kihoz egy üres fekete ablakot és ennyi nem működik.

kulabá

Válasz erre

dog123456
#4472 dog123456 [36]
Hali!
valaki megtudná mondani hogy a Medival Total War 2 be hogyan kell beírni a kódokat mert a ha meg nyomom a ~ betűt akkor nem történik semmi!!!!!!

Válasz erre

dog123456
#4471 dog123456 [36]
Már meg oldódott a probléma

Válasz erre

dog123456
#4470 dog123456 [36]
De most van egy új problémám tudom hogy ez nem Roma Total War game de jól jönne a segítség szóval felraktam a Medival Total War 2 öt és magyarosítani szeretném és a telepítő program azt írja hogy rakjam fel az 1.2 és az 1.3 patchet eddig oké de utána elindítom a játékot és kilép ilyenkor mit kell tenni

Válasz erre

dog123456
#4469 dog123456 [36]
Köszi a segítséget de már sikerült

Válasz erre

Juraviel.Ihuan.Bedvin
#4468 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5109]
dog123456

Figyelmesen kell mahinálni. Régen volt már, de még nagyjából emlékszem.

Van olyan, hogy playable, meg non playable. Ez utóbbi, ha emlékezetem meg nem csal, ami azon népeket tartalmazza, amikkel még alapjáraton sem játszhatsz. Lehet, hogy egy MOD megoldja, de ezek nincsenek kidolgozva...* Nos, a még fel nem oldott népek e kettő között találhatóak.

Nos, ha a Makedónokkal játszani szeretnél, a Makedón népnevet -angolul macedionian, ha nem tévedek- át kell helyezned a playable felsorolásába. Mented, és működnie kell.

* Ha valamelyik római frakcióval végigviszed a Birodalmi Kampányt, az összes többi játszható frakció is elérhetővé válik, ez a feltétel. Viszont a nem játszható -non playble- népek, mint pl. a szenátus, szkíták, az alapjátékban nem elérhetőek. Azonban a végigjátszás előtt lehet módosítani az említett file-t úgy, hogy feloldódjanak.

A többiek MOD-al elérhetővé válnak, tudtommal. Nem próbáltam sose, de voltak, akik szkítákkal totalwakodtak. D:

Válasz erre

Solyom2
#4467 Solyom2 [202]
Nálam ilyet sose csinált.

Lehet hogy nem teljesen jól írtad be.

Válasz erre

Előzmény: dog123456 2010.07.15. 11:36
dog123456
#4466 dog123456 [36]
Átírtam de ha elindítok egy hadjáratot akkor kilép a főmenübe ilyenkor mit kell csinálni?

Válasz erre

dog123456
#4465 dog123456 [36]
csak egy kicsit pontosabban mert nem nagyon vágom az ilyet ha be megyek abba a fájlba akkor ott hogy írjam át
előre is köszi

Válasz erre

dog123456
#4464 dog123456 [36]
köszönöm a segítséget

Válasz erre

Solyom2
#4463 Solyom2 [202]
A makedón frakció szabályosan nem játszható,de ha bemész a data/world/maps/campaign/imperial campaign mappába ott van egy olyan fájl hogy descr.strat.

Ha ott átírod a makedón frakciót játszhatóvá megoldódik a probléma.

Válasz erre

Előzmény: dog123456 2010.07.11. 04:30
dog123456
#4462 dog123456 [36]
Hali!
Olyan kérdésem lenne hogy a Roma Total Warba a Makedon néppel hogy lehet lenni azt tudom hogy úgy lehet lenni egy új frakcióval ha elpusztítod de ha elpusztítom a makedonokat akkor nem kapom meg ha lehet akkor valaki segítsen

Válasz erre

Misi3333
#4461 Misi3333 [2]
helo én tom a választ

csak egy virtuális meghajtórol kell indítani a sajátgépről !

Válasz erre

Előzmény: air314 2009.11.06. 16:09
Misi3333
#4460 Misi3333 [2]
nem tudok többjátékos modba játszani mert senki nincs ott??? melyk patch vannak a legtöbben ????? és nektek a telepítésnél kérte a termékaktivácios kódot ????? előre kösz a válaszért!!!

Válasz erre

devdev
#4459 devdev [2]
Sziasztok!, sokat játszottam a játékkal a Brutus frakcióval voltam , elég nagy területem volt, és egyik körben több 3 millió dénárról lement 80 ezerre, úgy hogy a kör végi jelentésben még nyereséget és 3 millió dénárt írt, majd az ezt követő körökben már a kör végi jelentés is kisebbet írt de, ez se stimmelt a kiírt induló kincstárral, és nem tudom hova úszott el a pénzem, ha egy veszteséges köröm sem volt, remélem tud valaki segíteni, mert ez a dolog kicsit váratlanul ért. Köszönöm

Válasz erre

tibike11
#4458 tibike11 [2]
Sziasztok!Nemtudna vki segiteni nekem?letöltöttem az 1.2-es patch-et elinditom a játékot és töltés közben kilép és nemír ki semmit

sipos tibor

Válasz erre

knight19
#4457 knight19 [2]
Sziasztok!! AZ hogy lehet, hogy belép a játékba, és nem enged küldetést, és tetszőleges csatát játszani, mikor a prologue már megvan??
Előre is köszi válaszokat...

Ács Zoltán

Válasz erre

scblat
#4456 scblat [4]
igazad van

Válasz erre

Pangloss
#4455 Pangloss [376]
Szerintem vedd meg a játékot eredetiben. Akkor vélhetően nem lesznek ilyen problémák.

Válasz erre

Előzmény: scblat 2009.12.13. 09:03
scblat
#4454 scblat [4]
Elindítja aztán azt irja ki hogy nem td kilépni belőle és egy kép van ott

Válasz erre

Pras
#4453 Pras [5484]

Válasz erre

scblat
#4452 scblat [4]
HOGY KELL ELINDÍTANI A JÁTÉKOT CRACKEL?

Válasz erre

Carasan
#4451 Carasan [118]
Dehogynem, amikor új kampányt indítasz és kiválasztod kivel akarsz lenni, ki lehet kapcsolni a bal oldalon lévő menüpontok egyikével, azt hiszem a negyediket kell kipipálni (vagy a harmadikat?) Azt viszont nem tudom, hogy már elindított kampányban lehet-e módosítani, de úgy rémlik, hogy nem.

Válasz erre

ati9311
#4450 ati9311 [1]
Hali! Olyan kérdésem lenne hogy nem lehet valahogy kikapcsolni a homokórát mert elég idegesítő hogy azért nem tudok elfoglalni egy várat vagy megnyerni egy csatát mer elfogy az időm? előre is köszi

Válasz erre

air314
#4449 air314 [1]
szazstok. Letöltöttem a full verziót, de fogalmam sincs hogyan indítsam. Mit kell még letöltenem. Ha valaki leírja, annak megköszönném, mrt szeretnék vwele játszani, csak így nehéz lesz.
Kösz előre is.

Válasz erre

Geonosis
#4448 Geonosis [85]
nemtudja vki h h lehet az megcsinálni h ne 60+os seregeket toborozzon? mert igy már elég szépen laggol csatákban..

Válasz erre

Zozy
#4447 Zozy [69]
A Julius házzal szoktam lenni.Hogy lehet fejleszteni a piacot és a kikötőt?

Válasz erre

Előzmény: Akárki 2009.07.28. 01:11
Akárki
#4446 Akárki [1675]
ezeket is ved még plusz figyelembe: A piac fejlesztsével nő a kereskedő áruk fajtája is. Mindez mellett a pénzed negatív egyenlegét a túl nagy haderő is okozhatja. És itt jönn be a város managelés, aminek látszólag nincs köze, vagy csak kevés a bevételhez.. Meg azt sem ártana tudni, melyik néppel fogy el a pénzed.

www.julius-kronika.atw.hu www.pannonlegio.extra.hu

Válasz erre

tatyo01
#4445 tatyo01 [20]
Hát szerintem építs utakat, fejleszd a kikötőket(ez a kettő dobja meg legjobban) a vízi kereskedelem magától megindul, ha olyan országgal kötöttél kereskedelmi egyezményt amelyiknek van kikötője, kereskedőhajót meg nem lehet csinálni-sajna.

Válasz erre

Előzmény: Zozy 2009.07.27. 23:15
Zozy
#4444 Zozy [69]
Sziasztok!

Nagyon tetszik a játék csak az vele a problémám hogy mindig elfogy a pénzem...Valaki leírná "hogy kell kereskedni?"(Mármint hogy mit kell építeni hogy a kereskedelem pénzt hozzon?Ja és hogy lehet kereskedőhajót csinálni és hogy kell megindítani a vízi kereskedelmet?

Válasz erre

DJ yugi
#4443 DJ yugi [67]
Sziasztok! Valaki még ír ide, mert ha igen akkor elmondaná,hogy szerinte milyen a játék meg ilyesmi????

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.